Konkurs świąteczny z wyjątkowymi i limitowanymi nagrodami

Początek grudnia to czas, kiedy powoli już myślimy o świętach i wspólnym ich przeżywaniu… choć czasami na odległość. Zastanawiamy się na prezentami, którymi chcemy obdarować najbliższych. Ale czy myślimy o sobie? Nawet jeśli nie, to w IQOS CLUB mamy dla Ciebie konkurs z wyjątkowymi nagrodami.

Podziel się z nami opinią i napisz w jednym zdaniu, w jakim kierunku chciałbyś, aby rozwijała się marka IQOS? Z myślą o Tobie i innych pełnoletnich palących, którzy wybrali lepszą alternatywę dla papierosów i tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na zmianę, chcemy iść do przodu. Liczymy, że nam w tym pomożesz, bo głos naszych klubowiczów ma dla nas szczególne znaczenie.

Uczestnicząc w konkursie masz szansę, aby sprawić sobie wyjątkowy prezent. Oczywiście możesz także podarować go bliskiej Ci osobie. Do wygrania są zestawy z najnowszym IQOS‑em 3 DUO z limitowanej edycji Frosted Red oraz dopasowane akcesoria dostępne wyłącznie dla uczestników IQOS CLUB. Więcej informacji o konkursie znajdziesz w regulaminie

NAGRODA I STOPNIA

30 x zestaw IQOS 3 DUO Frosted Red i nakładka z limitowanej kolekcji

NAGRODA II STOPNIA

30 x nakładka IQOS 3 DUO z limitowanej kolekcji

NAGRODA III STOPNIA

30 x silikonowa obudowa IQOS 3 DUO Icy Blue

Czy nie byłaby to miła niespodzianka? Wystarczy, że wpiszesz swoją odpowiedź na Społeczność IQOS CLUB pod filtrem “Konkurs”, a jedna z nagród być może trafi do Ciebie. Daj sobie szansę na wygraną i pomóż nam w rozwoju marki. Pamiętaj, że jesteś częścią zmiany i razem możemy więcej. IQOS CLUB jest dla Ciebie, więc nie zwlekaj z odpowiedzią.